NABÓR

SALOS Szczecin ogłasza nabór w najmłodszych rocznikach ! Zapraszamy wszystkich młodych kandydatów na piłkarzy, na treningi do SALOSu. Szczególnie chcielibyśmy zachęcić chłopców urodzonych między rokiem 2006, a 2010 !

Czym jest Salos ? To klub wychowujący w duchu salezjańskim młodych adeptów piłki nożnej, do gry w czołowych klubach w Polsce.
Wśród naszych wychowanków znajdują się tacy piłkarze jak, reprezentant Polski, Filip Starzyński, zawodnicy Pogoni Szczecin - Hubert Matynia i Sebastian Rudol, czy też rewelacyjnie grający w Ruchu Chorzów, Patryk Lipski.

SALOS to klub odnoszący duże sukcesy zarówno w przeszłości, jak i aktualnie. Dość wspomnieć o niedawnym mistrzostwie województwa rocznika 2006 w rozgrywkach minimistrzostw Deichmann'a !

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami, lub na naszą stronę, gdzie znaleźć można wszelkie informacje na temat treningów poszczególnych drużyn !