Rodzica

REGULAMIN RODZICA SL SALOS SZCZECIN

1. Postaram się dostarczać moje dziecko 10 minut przed treningiem aby spokojnie mogło się przebrać w szatni.

2. Rodzic zobowiązuję się do uiszczenia składki członkowskiej 40 zł. za miesiąc (opłacana jest przez 12 miesięcy, płatna do 25 dnia każdego miesiąca na wskazane konto bankowe)

3. Podczas zajęć będę stał spokojnie i obserwował postępy swojej pociechy. Koncentracja chłopca na treningu jest bardzo słaba przy kontakcie z rodzicem i powinna się skupić na trenerze i czynnościach treningowych.

4. Podczas rozgrywania meczu, powstrzymuję się od udzielania wskazówek mojemu dziecku, bo mam zaufanie do trenera prowadzącego.

5. Podczas rozgrywek, turniejów lub meczów kontrolnych jestem zobligowany do kulturalnego dopingu.

6. W czasie rozgrywania meczów powstrzymuje się od komentarzy, krytyki lub innych epitetów w stosunku do rodziców, kibiców i trenera z drużyny przeciwnej oraz sędziów prowadzących mecz.

7. Podczas rozgrywek, turniejów lub meczów kontrolnych przebywam na trybunach po przeciwnej stronie niż trener z zawodnikami /jeżeli warunki pozwalają/.

8. W przypadku nieobecności dziecka na treningu powiadomię o tym trenera.

9. Zobowiązuję się do jak najszybszego dostarczenia dokumentów klubowych (deklaracja członkowska, aktualna karta badań). Brak aktualnych badań zawodnika wyklucza uczestnictwo w treningach i w turniejach (wymóg Ustawy o Sporcie oraz Towarzystw Ubezpieczeniowych).

10. Opłata składki członkowskiej nie jest odpłatnością za zajęcia. Składka jest dopełnieniem całości budżetu klubu. Pozwala ona na prowadzenie podstawowych zajęć sportowych i utrzymaniem trenera. W momencie kiedy jest taka potrzeba wszystkie dodatkowe zajęcia sportowe (turnieje – wpisowe i transport, badania lekarskie, ubezpieczenie) będą dodatkowo ponoszone przeze mnie na podstawie preliminarza wyjazdu. Wpłaty dokonywać będę bezpośrednio przed wyjazdem u trenera lub kierownika drużyny.

11. Każdy chłopiec po okresie wstępnym(1-2 treningi) jest zobowiązany uiścić wpisowe w wysokości 30zł.