Niedziela - mecz futsalu

Pogoń 04 Szczecin – FC Toruń (29 listopada - godz. 14.00) - AZOTY ARENA

"Decyzją Zarządu „zero-czwórki” na wtorkowe (24 listopada) i niedzielne (29 listopada) spotkanie wstęp wolny będą miały wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia."

Przed meczem o godz. 13:00 zaplanowane są atrakcje dla dzieci; spotykamy się o 12:50 w pomieszczeniu za drzwiami wejściowymi w holu. Ubieramy się w stroje niebieskie SALOSu. Na mecz dołączą do nas pozostałe roczniki naszego Stowarzyszenia. Wyjście integracyjne całego klubu!! :)) Po meczu jeśli będzie chęć, możemy pójść na lodowisko obok hali. Zabieramy ze sobą dobry humor, czapki, szaliki, rękawiczki :))

Na dzisiejszym treningu będę tylko na początku, zajęcia wyjątkowo poprowadzi trener rocznika 2008 - Andrzej Rojkowski i oczywiście ksiądz Tadeusz.

Pozdrawiam trener Marta