Półkolonie zimowe/sobotnie wyjście

Witam.

Informacja dla rocznika 2009/10.

W związku z tym, że w ferie nie będzie treningów, chciałabym zorientować się ile osób chciałoby zapisać swoje dzieci na półkolonie zimowe "piłkarskie" w 1 tygodniu ferii (początek lutego). Nie znam jeszcze żadnych szczegółów, ponieważ dopiero zbieramy chętnych, ale jeśli zgłosi się wystarczającą ilość na pewno wszystko przekaże. Proszę chętnych o wysyłanie wiadomości sms do mnie.

KALENDARZE
Długo wyczekiwane kalendarze na 2016r. dla roczników 2009/10/11 do odebrania w przyszłym tygodniu po treningach! :)

Czwartkowy trening (14.01) poprowadzi trener Andrzej Rojkowski, ze względu na moją chorobę. W sobotę wychodzimy na mecz futsalu. Zbiórka pod halą Azoty arena o 15:50. Będę rozdawać darmowe bilety dla rodziców.

trener Marta